יום שופינג עם סטייליסטית

תמיד חלמת לעשות קניות עם סטייליסטית צמודה?

הצטרפי לאחד מימי ה shopping day ותהני מקניות חכמות, טיפים לשילובים והרבה השראה.

מוזמנות לשריין תאריך, להציע לחברה טובה ולהתחיל להתרגש.
מפגש שופינג חוויתי ומלמד, רכישת פריטי לבוש ואקססוריז שיעזרו לך לשדרג את המלתחה וליהנות מקיץ מלא סטייל.

לאחר הרישום תקבלי למייל שאלון שיסייע לי ללמוד אותך ובמועד מפגש השופינג נעשה שיחת היכרות קצרה בין המשתתפות ואבנה לכל אחת רשימת קניות בהתאם לתקציב ולצורך ואז..נצא לדרך 🥰

למועדים הקרובים:

20/8 בשעה 10 - פ"ת

23/8 בשעה 10 - אשדוד

27/8 בשעה 10 - רחובות

במהלך הפגישה תקבלי אבחון מבנה גוף והמלצות לגזרות מחמיאות, טיפים לשילובי צבעים, הכרת העקרונות לבניית מלתחה חכמה והשראה לשילובים חדשים.

טרם הכרנו?

נעים מאוד, לילי קורל , סטייליסטית ויועצת תדמית
מומחית בתהליכי שינוי לתדמית אישית ועסקית, מרצה ומכשירה סטייליסטיות.

אני מגדירה את עצמי כסטייליסטית ל- everyday women, מתאימה ומנגישה את עקרונות הסטיילינג לנשים בכל גיל ומידה, נשים שנושא הייצוג החיצוני חשוב להן. השימוש בסטיילינג ובבגדים כ"כלי עבודה" כדי ליצור את התדמית והרושם שהלקוחה שלי רוצה, לפתח את היצירתיות ואת מקורות ההשראה שלה.
סטיילינג מוצלח הוא כזה שמשפיע על כל רובד בחיים, הוא מייצר שינוי לא רק במראה החיצוני אלא גם בהרגשה האישית וכתוצאה מכך גם בדימוי העצמי.

אני אוהבת להנגיש לנשים את הסטיילינג בעידן המודרני. מה שהיה אסור פעם,כבר איננו. היום מותר לך כל מה שאת רוצה. אני מלמדת את שפת הסטיילינג ואיך כל אחת יכולה להתלבש בצורה שמחמיאה לה הרבה יותר.

זה לא בהכרח *מה* את לובשת, אלא *איך* את עושה את זה כדי לבטא את האישיות שלך הכי טוב שאת יכולה! להוציא את המיטב שבך לאור..

100105298_3119145264869594_3349904762362396672_o