סטייליסטית בתחילת הדרך או תקועה עם העשייה העסקית?

לא תמיד אנחנו מרגישות מוטיבציית שיא לעשייה לטובת העסק, ואז מגיעה צניחה והפסקת עשייה, מה שגורר כמובן ירידה בהכנסות. הסוד לכל עסק הוא תמיד להיות בעשייה! והדרך להיות בעשייה היא מגוונת ודורשת יצירתיות לאורך זמן. אני מכירה מקרוב את התקופות האלה, גם כאלה שעברו עלי וגם כאלה שעברו על סטייליסטיות שאני מלווה ומתייעצות איתי במגוון נושאים.

יצרתי לרשותך מספר הדרכות מקצועיות מוקלטות שנמצא בהן הרבה ידע מקצועי וניסיון עסקי שצברתי במהלך השנים ועם העבודה האינטנסיבית שלי.

1>> הדרכה לבניית סדנת סטיילינג מוצלחת

חלק מסל השירותים שלך הוא ללא ספק מוצר הדגל שבעזרתו תוכלי להרוויח לא מעט כסף - סדנה / הרצאה לחוגי בית / למקומות עבודה / ליום האישה וכו..

הרצאת סטיילינג נמכרת במחירים שבין 1200 ש"ח ל 2000 ש"ח כך שאת מבינה את פוטנציאל הרווח שיש במצור הזה. אממה? יכול להיות שאת חוששת להעביר סדנה? חושבת שאין לך ידע או ניסיון מספיקים כדי להחזיק סדנה של שעה וחצי?

דווקא סדנה זה שירות שקל יותר לשווק, מכניס יותר כסף, ומאפשר לך להיחשף לקהל אוהד גדול יותר, עם פוטנציאל ללקוחות חדשות. איך שלא תסתכלי על זה, סדנה היא השירות שהכי כדאי לך להשקיע בו. סדנה מתומחרת בין 1000 ל 2000 ש"ח! הצלחת לשווק שתי סדנאות כאלה בחודש? אחלה כסף!
בעיקר אם את עובדת במשרה שכירה. ומפה אפשר כמובן רק לגדול ולהגדיל הכנסה.

בהדרכה את תקבלי ידע וניסיון שצברתי שנים, תלמדי מיומנויות שיעזרו לך בשיווק הסדנה, ובשיווק השירותים שלך למשתתפות הסדנאות. נעבור שקופית שקופית ואסביר באיזה תכנים להשתמש, ומה להגיד בכל שקופית. מתי לשתף קהל ואיך להדגים עליהן.

מחיר: 249 ש"ח 

אנא הזן את השם שלך.
אנא הזן מספר טלפון תקין.
אנא הזן הודעה.

2>> הדרכה לעיצוב חומרים שיווקיים באמצעות CANVA

ההדרכה מתאימה לכל מי שרוצה ללמוד איך לעצב חומרים שיווקיים לעסק בתוכנה חינמית וקלה ולקבל תוצאות מקצועיות. כבר שנים שאני מעצבת לעצמי את הפליירים ואת כל הגרפיקות שאני זקוקה לה בעסק ומקבלת תוצאות מעולות. canva היא אחת מאפליקציות העיצוב הבולטות והמובילות, גם בגרסה החינמית ובוודאי שבגרסת ה pro.

בהדרכה אדגים פיצ'רים משתי הגרסאות, ואם בא לך את יכולה לשדרג לגרסת ה-pro ממש לפני ההדרכה לניסיון של שבועיים בחינם.

מחיר: 180 ש"ח 

אנא הזן את השם שלך.
אנא הזן מספר טלפון תקין.
אנא הזן הודעה.

3>> מצגת סטיילינג מעוצבת

את הכסף הגדול בסטיילינג תרוויחי מסדנאות והרצאות!
בין אם זו סדנה פתוחה שאליה את מזמינה נשים להירשם או הרצאה לארגונים, חברות, חוגי בית, מסיבת רווקות ועוד, את תגלי ש-בשעה וחצי של הרצאה / סדנה את מרוויחה פי 3 מאשר בליווי אישי ועם פוטנציאל ללקוחות חדשות ומקסימום הנאה!
מנפי את העסק שלך והגדילי רווחים באמצעות מצגת מעוצבת בנויה מתכנים שיאפשרו לקהל שלך לרצות ממך עוד.

מה את מקבלת: מצגת מעוצבת עם 30 שקופיות כולל דף פתיחה (הצגה עצמית) ודף סיום (פרטי התקשרות), אפשרות בחירה בין מצגת על רקע כהה או רקע לבן, מדריך הסבר על מה לדבר בכל שקופית, אפשרות ל-2 שינויים ו/או תוספות על המצגת המוכנה בהתאם לצרכים שלך, עיצוב בצבעי הלוגו שלך (בפונטים ובאלמנטים הקישוטיים)

מחיר: 580 ש"ח 

אנא הזן את השם שלך.
אנא הזן מספר טלפון תקין.
אנא הזן הודעה.