שiפינג עם סטייליסטית

מלתחה מגוונת אמורה להכיל מגוון פריטים, בלי קשר למחיר שלהם. אלה יכולים להיות פריטי מעצבים ופריטים מחנויות רשת ואפילו שווקים. זה סוד הקסם למלתחה וורסטילית, כזו שתוכלי לשלב מתוכה שילובים מעניינים ופרקטיים ליומיום שלך.

לצורך ייעוץ קניות ממוקד בניתי רשימת פריטי לבוש ואקססוריז שמשדרגים כל מלתחה, גם את המלתחה הכי משמעממת ולא יצירתית!

נתחיל את הפגישה בקפה ושיחה שבה אני מאבחנת מה החוסר של המלתחה ו-שלך. מהם הפריטים שלמיטב ניסיוני יכולים להעניק לך מלתחה משודרגת ולך את השקט בכל בוקר. את הידיעה ש-יש לך מה ללבוש!

אני מלווה במהלך כל הפגישה עם ייעוץ והכוונה. כל פריט שנקנה תקבלי עליו המלצות לשילובים. בסופו של דבר לא נחזור עם 10 שקיות מלאות, אבל נצא עם 10 פריטים מדוייקים שיוסיפו חופש למלתחה ולך.

זה תמיד מפתיע נשים לשמוע שאפשר בתקציב של 1000 ש"ח לקנות לא מעט פריטים שישדרגו את המלתחה בצורה ניכרת! הנטייה היא תמיד לחשוב שסטייליסטיות קונות יקר (טעות!). באופן אישי אני בוחנת את המחיר של כל פריט בהתאם לשימוש העתידי בו, ומשתדלת לקנות במחירים של כיס ממוצע.

אותו הדבר אני מקפידה לעשות עם הלקוחות שלי. אני מקפידה לעמוד בתקציב הקניות שלהן ונהנית לראות בסוף הקניות כמה העיניים שלהן נוצצות כשאני מדגימה איזה שילובים יוכלו לעשות עם הרכישות, ועוד יותר נוצצות כשהן מגלות שזה נעשה בתקציב שפוי!

עלות הפגישה: 1400 ש"ח

סטייליסטית צמודה
ליווי סטיילינג אישי