תוכנית ליווי לסטייליסטיות

תוכנית ליווי מקצועית שתיקח אותך כמה צעדים קדימה ותעזור לך להתברג בעולם הסטיילינג האישי

סיימת קורס הכשרה מקצועי ואת שואלת את עצמך מה עכשיו? ואולי את כבר כמה שנים בתחום ומרגישה שאת צריכה לחשב מסלול מחדש ולסדר את העניינים בעסק? או להגביר מוטיבציה ולהיות יצירתית?

זה הרי ידוע שלהיות סטייליסטית לא מסתכם ב-לעזור ללקוחה להחליט איזו חולצה מתאימה לאיזה מכנסיים. יש בעבודה שלנו סוג של שליחות אמיתית. כן, גם לי לקח קצת זמן להתרגל לרעיון היומרני הזה - אני?? משנה חיים לאישה אחרת??

אם את כבר בתחום והספקת ללוות כמה נשים אולי גם לך אמרו את המשפט הזה - "שינית לי את החיים" כי יש נשים שיש להן קושי אמיתי שדורש מהן אנרגיה / זמן / כסף.. ואת הקושי הזה את פותרת עבורה. זה סיפוק שאין לתאר.

יחד עם זאת, את רוצה ליצור עסק שעובד. עסק שהוא כבר הרבה מעבר לתחביב שאת מטפחת. ועסק זו כבר אחריות שלך - לחיים שלך. בעסק צריך לעבוד! ללמוד, להתפתח, להיות עם האצבע על הדופק, לבדוק מה הקהל שלך צריך ממך, איך לשווק את העסק שלך נכון, לדעת מה למכור ומתי. וכדאי שיהיה גם אתר, ובלוג, ואינסטגרם פעיל וכל פלטפורמה שיכולה לעזור לך להתקדם ולקדם את העסק שלך. וזו כבר אופרציה שלמה ומורכבת.

ולבד - זה כמעט בלתי אפשרי לעשות את זה! כלומר, זה אפשרי, אבל הדרך תהיה ארוכה הרבה יותר. אני יודעת כי גם אני ניסיתי, ואז הבנתי שאני חייבת ללמוד כל מיני דרכים לשווק את העסק שלי. להיות יצירתית, בעלת אג'נדה שתייצג אותי, שהקהל שלי יכיר אותי.

ליווי צמוד למשך 4 חודשים!

התוכנית לליווי סטייליסטיות תעזור לך למקד את המשאבים שיש לך (זמן וכסף) בצורה אפקטיבית ותלמד אותך איך לתת מהידע המקצועי שלך כדי ייצר לקוחות ושגרירות לעסק שלך, איך להתקדם מבחינת הידע המקצועי וההכנסות שלך משנה לשנה ואיך לבנות אוטוריטה בתחום.

התוכנית בנויה מ-3 חודשי הדרכה שבמהלכם אדריך בנושאים מקצועיים רבים עם ידע מקיף ויסודי. ובנוסף, חודש נוסף לליווי בקבוצה הסגורה.

הליווי נעשה בקבוצה סגורה בפייסבוק והתוכנית פתוחה ל 10 סטייליסטיות בלבד בכל פעם שהתוכנית תרוץ. הליווי יהיה באמצעות מפגשי זום, סרטוני הדרכה, מענה אישי בקבוצה, משימות לקידום העסק והמוטיבציה.

התוכנית בנויה מ-4 יסודות חזקים שעליהם נבנה כל עסק מצליח

1>> סיפור מסגרת

נתחיל בבניית תשתית הכרחית שתלווה אותך בשנים הראשונות ואולי אף מעבר לכך. בניית אג'נדה אישית, לכל עסק יש סיפור - דיוק הסיפור האישי שלך, הגדרת קהל יעד, בניית סל מוצרים ותמחור, כתיבה שיווקית מותאמת לקהל היעד שלך ולסיפור העסק.

2>> איך את נראית?

אלף בית בבניית עסק זה יצירת תדמית ובניית קשר עם הקהילה. ניצור שפה גרפית לעסק באמצעים חינמיים, נעבוד על בניית מיתוג ונראות ברשתות החברתיות, עיצוב חומרים שיווקיים, בניית קהילה ברשת. שיווק ומעמדי מכירה להגדלת ההכנסות, מודלים שיווקיים - מה הכי מתאים לעסק שלך כסטייליסטית

3>> יאללה לעבודה

איך זה נראה ומרגיש בשטח. איך נראית עבודה פרטנית עם לקוחה בייעוץ ארון או פגישת קניות, יצירת שיתופי פעולה, שיחת מכירה, בניית סדנת סטיילינג מוצלחת.

4>> כל עסק צריך בית

ברור שהעסק שלך צריך בית. נחליט על יצירת בלוג / אתר / או רשימת דיוור ונעבוד על תכנים מדוייקים.

אם טרם הכרנו -
נעים מאוד, לילי קורל

FB_IMG_1600325595403

מומחית בתהליכי שינוי לתדמית אישית ועסקית | מרצה לסטיילינג ומכשירה סטייליסטיות

כמי שעובדת בתחום שנים רבות ובצורה אינטנסיבית כולל ליווי לסטייליסטיות וקורסים להכשרה מקצועית, עברתי הכשרות בכל מיני תחומים אצל הטובים ביותר. אני עדיין לומדת כל יום משהו חדש, וממש בוער בי להעביר לך את הידע והניסיון שלי. למה? כי אני מאמינה בקהילת בעלות מקצוע. אני מאמינה בתחרות בריאה, בקולגיאליות מהנה. ומעבר לזה - אני כל כך נהנית לתת מהידע שלי שזה גורם לי סיפוק גדול בדיוק כמו ללוות לקוחה בסטיילינג אישי.

אשמח להעניק לך מהניסיון והידע המקצועי שרכשתי עם השנים בתוכנית ליווי מקצועית שפתוחה לקבוצה בלבד (ולא באופן אישי) אלווה אותך לבניית עסק ומותג בתחום הסטיילינג האישי

המלצות על קצה המזלג

ליווי צמוד לסטיילינג אישי
סטייליסטית אישית
סטיילינג מקצועי

רוצה להיות סטייליסטית מבוקשת?
הצטרפי לקבוצת הליווי הקרובה ונתחיל יחד מסע מרגש!

התוכנית הקרובה נפתחת ביום ראשון 2.1.22 למשך 3 חודשי הדרכה וליווי + חודש ליווי נוסף והיא מוגבלת למספר משתתפות מועט כדי לאפשר לכל אחת את המקום שלה ואת הליווי האישי שלי במקסימום! התוכנית תתקיים בקבוצת פייסבוק סגורה למשתתפות ותכלול מפגשי זום, שידורי לייב, הדרכות מוקלטות, מענה אישי בקבוצה. את הולכת לקבל את כל הידע המקצועי והניסיון שצברתי במהלך השנים. מי שעשתה אצלי הדרכות וקורסים יודעת שאני לא חוסכת בידע ומלווה באופן אישי וצמוד.

מחיר השתתפות בתוכנית: 3100 ש"ח

2490 ש"ח בתשלום אחד
או 430 ש"ח *6 תשלומים

להרשמה לתוכנית מלאי את הפרטים ויאללה מתחילות 🙂

אנא הזן את השם שלך.
אנא הזן מספר טלפון תקין.
אנא הזן הודעה.